Czym się zajmujemy?

 

Nasz projekt "BLISKO MORZA" zajmuje się wynajmem na doby mieszkań zlokalizowanych w Gdańsku i Sopocie w niewielkich odległościach od plaży i morza (do 1500 metrów), jednocześnie doskonale skomunikowanych z przystankami ZTM oraz dworcami PKP.

 


 

Nasze mieszkania są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną wypocząć nad morzem w towarzystwie swojej rodziny lub przyjaciół. Mieszkania są bardzo przestronne i pozwalają na pobyt kilkuosobowej lub nawet podwójnej rodzinie.

 


 

Zapewniamy komfort i zadowolenie, a także pomoc w zwiedzaniu Trójmiasta. Mieszkając u Nas zaoszczędzicie Państwo mnóstwo bezcennego czasu, gdyż codziennie dotrzecie na plaże spacerkiem, a wycieczki do Sopotu, Gdańska lub Gdyni będą łatwe i przyjemne.

 

temp
temp
scotch egg
temp

 

Trójmiasto to aglomeracja, w której skład wchodzą Gdańsk, Gdynia i Sopot. Trójmiasto jest jednym z ważniejszych ośrodków przemysłowych, naukowych i kulturalnych w Polsce. Trójmiasto jest połączone siecią dróg i kolei miejskiej. Komunikację zbiorową organizują niezależne zarządy w ZTM Gdańsk i ZKM Gdynia oraz SKM Trójmiasto, objęte jest wspólnym elektronicznym biletem metropolitalnym obejmującym wszystkich przewoźników na terenie Trójmiasta. Komunikację autobusową w Trójmieście obsługuje 466 autobusów na 166 liniach dziennych i 10 nocnych. Łączna długość trasy wszystkich linii to 1060,9 km. Oprócz komunikacji autobusowej w Trójmieście jeździ także 86 trolejbusów na 14 liniach o długości 45,2 km oraz 212 tramwajów na 10 liniach o całkowitej długości 116,7 km. W sezonie kursują także tramwaje wodne (promy) pomiędzy Gdańskiem, Sopotem i Gdynią oraz pomiędzy Trójmiastem a Helem.